Tworzenie stron internetowych Prezentacje multimedialne Poligrafia Reklama zewnętrzna
Wydruki wielkoformatowe Fotografia reklamowa Panoramy sferyczne

Tworzenie
stron internetowych
Internet to potężne narzędzie promocji, które dociera do najdalszych zakątków naszego świata. Ponad ¾ Polaków szuka produktów i usług w Sieci. Ta liczba codziennie się powiększa. Pozwól nam zadbać o swój wirtualny wizerunek. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę od stworzenia założeń strony, przez system CMS, grafikę i optymalizację pod webusability. Nasi eksperci gwarantują, że przygotowany serwis będzie zaprojektowany zgodnie z trendami umożliwiającymi pozycjonowanie w wyszukiwarkach.
Zakres usług:
- strony internetowe
- systemy zarządzania treścią
- sklepy internetowe
- landing page
- pozycjonowanie

Prezentacje Multimedialne,
Banery html5, Banery Flash
Podobają Ci się interaktywne prezentacje i animacje flashowe, animacje html5? Nam również. Te nowoczesne narzędzia przedstawiania danych , różnego typu informacji o firmie i produktach doskonale uzupełnią profesjonalną komunikację. Dlatego też oferujemy Ci tworzenie zaawansowanych materiałów multimedialnych od stworzenia koncepcji po finalne wykonanie.
Zakres usług:
- prezentacje firmy
- banery internetowe
- banery html5
- intra

Poligrafia
Wyróżnij się na tle konkurencji i pozostań niezapomniany! Komunikacja bezpośrednia to jedna z najskuteczniejszych form sprzedaży. Oryginalna wizytówka, folder reklamowy skrojony na miarę potrzeb, przykuwające uwagę naklejki i pieczątki zdecydowanie wpłyną na rozpoznawalność Twojej marki.
Zakres usług:
- wizytówki
- ulotki, foldery reklamowe
- pieczątki
- naklejki

Reklama
zewnętrzna
Będąc w drodze codziennie spędzamy sporo czasu przyglądając się różnego rodzaju reklamom. Tylko niektóre z nich zapadają nam w pamięć. Dla Ciebie zaprojektujemy nośniki takie jak szyldy, neony, tablice, banery oraz reklamy na samochodach obok, których nikt nie przejdzie obojętnie.
Zakres usług:
- szyldy
- banery
- reklamy na samochodach
- litery przestrzenne

Wydruki
wielkoformatowe
Zapewniając kompleksową obsługę w zakresie reklamy i poligrafii zadbamy także o wydruk Twoich materiałów. Poradzimy sobie z każdym formatem! Drukujemy na różnego rodzaju foliach, banerach, papierze plakatowym i fotograficzny, płótnach Poznaj nasze ceny.
Zakres usług:
- druk na folii
- druk na banerze
- druk na papierze
- druk na płótnie

Fotografia
reklamowa
Każdy produkt potrzebuje odpowiedniej oprawy i doskonałej prezentacji. Idealnie białe tło, perfekcyjnie dobrane oświetlenie i ujęcia sprawią, że Twoje produkty oczarują klientów.
Zakres usług:
- fotografia produktowa / packshoty
- fotografia aranżowana
- fotografia wnętrz
- krajobraz

Panoramy
sferyczne
Zdjęcia nie zawsze oddają atmosferę wnętrza. Chciałbym pokazać więcej? Nowoczesne panoramy sferyczne pozwalają zaprezentować wnętrze w wielu wymiarach. Ich zalety to duża rozdzielczość oraz szczegółowość. Połączone ze sobą umożliwiają wirtualny spacer.
Zakres usług:
- panoramy sferyczne
- gigapanoramy
- wirtualne wycieczki